• RSS
  • Facebook
  • Twitter
07
Sierpień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną te bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.