• RSS
  • Facebook
  • Twitter
07
Sierpień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Polecamy
Hurtownia sprzętu medycznego

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie są także produkty krajowe, producenci następujących produktów np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.